Tematyczne dysputy na wysokim poziomie

Nie jesteś zalogowany na forum.

krytykantka
Użytkownik
Lokalizacja: Kątno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 55

Odp: Uciekający gaz z kuchenki gazowej

Witam serdecznie. Mam bardzo poważny problem związany z kuchenką gazową. Otóż, ostatnio w mieszkaniu sprawdzono sprawność wszelkich instalacji elektrycznych I gazowych. Okazało się, że przez palniki ulatnia się gaz. Spowodowane jest to nieszczelnym miejscem gdzieś na rurze. Natychmiast zakręcono wszelkie zawory i kazano nam wezwać fachowców, aby naprawili usterkę. Interesuje mnie czy można to naprawić samemu, by nie ponosić dużych kosztów?

Offline

Piast_Kołodziej
Użytkownik
Lokalizacja: Katowice
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 37

Odp: Uciekający gaz z kuchenki gazowej

Dzień dobry. Owszem, takie rzeczy także można naprawić samemu, jednakże bezpieczniejszym rozwiązaniem jest wezwanie fachowców, którzy się na tym znają. Jedyne co możesz zrobić to kupić uszczelniacz do gwintów, które mogą być stosowane do rur o wszystkich wymiarach. Ich zastosowaniem jest zapobieganie wyciekom gazów i cieczy i gwarantuje długotrwałe uszczelnienie. Można również wymienić same palniki gazowe, ale to kupić i zostawić do zmienienia fachowcom.

Offline

Pioneerr
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-01-28
Liczba postów: 12

Odp: Uciekający gaz z kuchenki gazowej

Zgadzam się z przedmówcą. Sam kiedyś naprawiłem w ten sposób jedną z rur. Produkt ten znajdziesz w sklepie internetowym pod tym adresem: http://e-mikas.com.pl/pl/c/Akcesoria-gazowe/18. dodatkowo zajmują się również naprawą drobnych usterek, więc może rozważ jednak wezwanie fachowców. Myślę, że koszt takiej naprawy nie będzie wysoki.

Offline

Forum oparte na FluxBB