Tematyczne dysputy na wysokim poziomie

Nie jesteś zalogowany na forum.

AnitaGołąbek
Użytkownik
Lokalizacja: Krotoszyn
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 11

Odp: Regulatory wzrostu – czy warto?

Zastanawiam się nad zakupem regulatorów wzrostu. Czytałam poradniki że opłaca się je stosować ale nie chcę pakować za dużo chemii w uprawy. Czy jest jakiś kompromis żeby osiągnąć większe zbiory?

Offline

Pioneerr
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-01-28
Liczba postów: 12

Odp: Regulatory wzrostu – czy warto?

Dzisiejsza chemia to nie chemia. Np nowoczesne preparaty chwastobójcze są bardzo skuteczne a ich wpływ na otoczenie ogranicza się do minimum. Dzięki zastosowaniu najnowszych osiągnięć z chemii atakują tylko chwasty nie pozostawiając śladu na roślinach uprawnych. Osobiście uważam że stosowanie biostymulatorów jest dziś naprawdę niezbędne, bo rośliny wymagają wsparcia które trzeba im zapewnić. Mogę ci polecić ten środek - http://opryski.com/pl/c/Regulatory-wzrostu/166 bo jest sprawdzony i działa naprawdę świetnie a do tego jest niedrogi i bezpieczny. Pozdrawiam.

Offline

krytykantka
Użytkownik
Lokalizacja: Kątno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 55

Odp: Regulatory wzrostu – czy warto?

Kolega polecił bardzo dobre opryski sklep z linku w ogóle ma dobrą i niedrogą ofertę, którą odkryłam już jakiś czas temu i poleciłam wszystkim sąsiadom. Moje spostrzeżenia są takie że rośliny owocują jak należy, rozwijają się szybko i zdrowo.

Offline

Forum oparte na FluxBB